Hjem | Forum | Webmail | Leserbrev  


Velkommen
Brukernavn:

Passord:


Husk meg

[ ]



Avstemning

Var det riktig å la Campo gå?

Ja, han var for gammel.
Ja, han gjorde allikevel ingen forskjell.
Nei, han er en legende som skulle blitt så lenge han ville.
Nei, han er fortsatt den eneste ene Campo. Han vil bli savnet!
Vet ikke..



RSS Feeds
Våre nyheter kan bli syndikert ved å bruke disse rssfeedene
rss1.0
rss2.0
rdf


Ex-President Pedersen vender hjem.
07 juli 2008 - 11:41:30 av Eirik Titland send e-post til noen printervennlig lag en pdf av dette nyhetsemnet 0
BWSCN's tidligere President, Henrik Pedersen, har bestemt seg for å vende nesen mot Danmark igjen etter 11 måneder i Hull City. Det skal være av familiere grunner at 33-åringen nå vil hjem. Men Henrik som var høyt elsket i Bolton, har ikke planer om å legge skoene på hylla. Han er på vei tilbake til Silkeborg IF. Hull manager Phil Brown er både sjokket og skuffet, men uttaler også at dette må man bare akseptere ettersom Pedersen har familiere forpliktelser i Danmark. Dermed blir ikke vår ex-helt å se i Premier League i kommende sesong likevel. Vi vet at mange hadde sett frem til å møte Hull City mye p.g.a. Henrik Pedersen, men også Jay Jay Okocha som også har forlatt The Tigers.
 
Kampen som første-keeper er stor
04 juli 2008 - 18:59:34 av Arthur Højgaard (Færøyene) send e-post til noen printervennlig lag en pdf av dette nyhetsemnet 0
37 år gamle Ian Walker signerte i dag en kontrakt som binder ham til Bolton de neste 12 månedene. Den tidligere Engelske landslags-keeper har ikke spilt en Premier League kamp for Bolton, men han vil ta opp kampen med Jussi Jaaskelainen og Ali Al-Habsi om at bli første keeper. Etter at Ali imponerte stort i slutten av sidste sæsong er der mange spekulationer om hvem skal bli Boltons første keeper til næste sæsong.
 
Sesongoppkjøring
04 juli 2008 - 07:21:03 av Eirik Titland send e-post til noen printervennlig lag en pdf av dette nyhetsemnet 0
Det virker som en evighet til sesongen starter midt i August.
I et tappert forsøk på å korte ned ventetiden presenterer vi de 7 kampene som skal spilles i sesongoppkjøringen. Alle er bortekamper:
  • 25/7 - Rochdale v Bolton
  • 26/7 - Macclesfield v Bolton
  • 29/7 - Tranmere v Bolton
  • 1/8 - Doncaster v Bolton
  • 2/8 - Chorley v Bolton
  • 4/8 - Aris v Bolton
  • 8/8 - AEK Athen v Bolton
 
BWSCN - info
03 juli 2008 - 06:41:16 av Eirik Titland send e-post til noen printervennlig lag en pdf av dette nyhetsemnet 0
Siste utgave at Trotters-bladet for sesongen 2007/08 er snart klart for å gå i trykken. Om du har noe du ønsker skal være med i papirutgaven av Trotters, er tiden inne for å sende inn. Når du mottar "blekka" vil du finne regning for neste sesongs medlemskontigent. Vi oppfordrer alle til å betale den i god tid, for å slippe å bli fjernet fra medlemslisten. Medlemskort for 2008/09 vil bli sendt ut til de som har betalt i tide, med første utgave av Trotters 2008/09.
 
Elmander er Boltonspiller!
27 juni 2008 - 19:06:26 av Eirik Titland send e-post til noen printervennlig lag en pdf av dette nyhetsemnet 0
Bolton har nå etter alt å dømme sprengt innkjøps-rekorden fra da Anelka ble kjøpt inn for £ 8 mill. Uten å ha det helt bekreftet skal ryktene ha det til at Bolton betaler ca £ 9 millioner pund pluss Daniel Braaten med en verdi på ca 1 mill. Altså rundt £ 10 millioner for den svenske spissen. "Johan Elmander skal skaffe oss mål" -sier Boltons sjef Gary Megson. Johan er 27 år og er fast inventar på det svenske landslaget. Vi ønsker målmaskinen hjertelig velkommen til Bolton og sender ham mengder med lykkeønskninger om suksess på Reebok.
 
Gå til siden       >>  
Meite på vei bort Tor Sørensen @ (27 jun) (Nyheter)
Priskutt på Reebok Eirik Titland @ (24 jun) (Nyheter)
Elmander på vei? Andrè Almløv @ (23 jun) (Nyheter)
Daniel på vei bort Andrè Almløv @ (23 jun) (Nyheter)
Nytt forum! Eirik Titland @ (21 jun) (Nyheter)



Andre nyheter


<a href='http://www.football-scores-live.com'>Premiership chart</a>
<a href='http://www.football-scores-live.com/'>Premiership table</a>
live scores

Football News Headlines
Provided Free by myfootballnews